CADkoop neemt SketchUp-activiteiten over van Geometius

CADkoop en Geometius gaan een samenwerking aan om klanten nog beter te ondersteunen bij de digitalisering in de bouw. Als onderdeel van deze samenwerking neemt CADkoop de verlenging en support van lopende Trimble SketchUp‑licenties van Geometius over. Deze SketchUp‑gebruikers kunnen zo blijven rekenen op gespecialiseerde, hoogwaardige software‑support en scherpe prijzen. Daarnaast organiseren we samen workshops waarin klanten en geïnteresseerden kennismaken met de softwareoplossingen van CADkoop en de soft‑ en hardwareoplossingen van Geometius. Hierbij geldt één gezamenlijk doel: het optimaal ondersteunen van de digitalisering in de bouw.

“Door onze software-expertise te combineren met de inwin-, projectie- en dataoplossingen van Geometius, kunnen we klanten nog beter helpen hun digitale workflow te optimaliseren. De gezamenlijke workshops zijn daar een mooi en praktisch voorbeeld van en ik verwacht dat die van grote waarde gaan zijn voor onze klanten.”
Frans Klerx, directeur CADkoop

“Hoogstaande support is onderdeel van het DNA van Geometius. De gebruikerservaring maakt uiteindelijk het verschil. Met deze samenwerking geven we onze SketchUp‑klanten toegang tot de gespecialiseerde SketchUp ondersteuning van CADkoop die hier als ervaren softwarepartner perfect op zijn ingericht. Hierdoor blijven ze verzekert van de hoogwaardige support die ze van ons al gewend zijn, nu en in de toekomst.”
Jasper Schuur, directeur Geometius